Туристично-оздоровчий комплекс "Світанок"

Турмаршрути

Ще донедавна в районі упродовж року відпочивало близько 300 тисяч гостей . Тепер їхня кількість є меншою, однак все одно на Рахівщині щороку зміцнюють своє здоров'я та набираються вражень понад 100 тисяч гостей з усіх усюд. Значну кількість із них обслуговує дочірнє підприємство Туристично-оздоровчий комплекс «Тиса».

Казковий гірський ландшафт створю є умови для цікавого і змістовного відпочинку . Численним гостям припали до душі мальовничі стежки у гори-полонини, до "живої" лікувальної води мінеральних джерел . Їх у районі понад 80. Дарує силу і здоров'я настояне на смерековій глиці цілюще повітря.

Ваблять туристські маршрути "По Чорногір'ю і Свидівцю", "Уздовж Тиси", "Лісистими Карпатами", "Високими Карпатами", "Зимова Гуцульщина", "Сонячна Гуцульщина", "Ясіня – Рахів" та інші.

Дуже цікавими є походи на найвищу вершину Українських Карпат – гору Говерла, а також на полонини Думен, Перелісок, Близниця, Стіг. Звідти відкривається захоплююча панорама гір. У сонячну погоду гірські хребти, мов морські хвилі, біжать далеко за горизонт.

У листах гостей можна прочитати не лише щирі подяки людям і цьому Гуцульському краю, але й сподівання на повернення до туристично-оздоровчого комплексу «Тиса». Тут на друзів – знайомих і незнайомих – чекають завжди.

Гуцульський Париж
Гуцульський Париж
Турмаршрути
Ціни
Контакти
Фото

© Дизайн студії WEBрики